identyfikacja

Czym jest identyfikacja wizualna dipsos?

Identyfikacja wizualna stanowi niezwykle ważny element działalności każdej firmy. Dobrze zaprojektowana potrafi sprawić, że klient od razu po zobaczeniu logo będzie kojarzył przedsiębiorstwo z daną gałęzią działalności czy też cechą.

Nasza firma WAKEUPTIME specjalizuje się w projektowaniu logo oraz planowaniu identyfikacji wizualnej. Najlepiej pokazuje to przykład w postaci realizacji dla przedsiębiorstwa DISPOS. Stworzyliśmy dla niego logo, co sprawiło, że obecnie ta firma jest bardzo dobrze kojarzona na rynku.

Identyfikacja wizualna DISPOS — najważniejsze są szczegóły

Firma DISPOS specjalizuje się w tworzeniu standów reklamowych, które można znaleźć w wielu sklepach w całej Polsce. Z tego też powodu bardzo chętnie podjęliśmy się współpracy z tą firmą.

Projektując logo, postawiliśmy w głównej mierze na kolor pomarańczowy. Nie ma w tym przypadku, symbolizuje on bowiem ciepło, bezpieczeństwo oraz energię. A właśnie tacy ludzie pracują w DISPOS — energiczni, pełni pasji i cieszący się życiem.

Logo DISPOS — najwyższy profesjonalizm

Stworzenie identyfikacji wizualnej nie jest oczywiście zadaniem, z którym mogłaby poradzić sobie jedna osoba. Z tego też powodu tworzenie logo dla firmy DISPOS wziął na siebie zespół prawdziwych profesjonalistów, którzy z pieczołowitością podchodzą do wykonywanych przez siebie obowiązków.

Identyfikacja wizualna firmy DISPOS to wspólna praca grafików, artystów oraz innych specjalistów, którzy dali od siebie całą wiedzę oraz posiadane doświadczenie.

Więcej na https://wakeuptime.pl/murale/dispos/

Logo dla firmy DISPOS — liczy się doświadczenie

Firma WAKEUPTIME od długiego czasu zajmuje się tworzeniem identyfikacji wizualnej dla przedsiębiorstw działających w różnych branżach. Zebrane przez ten czas doświadczenie oraz wiedza pozwalają nam tworzyć wyjątkowe projekty, takie jak identyfikacja wizualna firmy DISPOS. Logo stanowi doskonałe potwierdzenie tego faktu.

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, dla których nie jest straszne żadne wyzwanie. Jednocześnie do każdego zlecenia podchodzą z najwyższym poziomem zaangażowania.