Pobierz wskaźnik DIVERSITY INDEX

O projekcie

Głównym tematem projektu Diversity Index jest zarządzanie różnorodnością, rozumiane jako wszelkie działania organizacji, które zmierzają do uwzględniania i optymalnego wykorzystania różnorodności w miejscu pracy.
 
Projekt ma charakter innowacyjny i zakłada wypracowanie nowatorskich metod działania, innowacyjnych instrumentów i narzędzi.
 
Celem projektu jest wypracowanie, przetestowanie i upowszechnienie kompleksowego narzędzia analizy Zarządzania Różnorodnością w przedsiębiorstwie, dostosowanego do warunków działania polskich przedsiębiorstw – wskaźnika Diversity Index.
 
Wskaźnik Diversity Index stanie się rzetelnym instrumentem analizy i monitoringu zarządzania różnorodnością w miejscu pracy, pozwalając na realną i obiektywną diagnozę polityki danego pracodawcy. Umożliwi zdiagnozowanie obszarów różnorodności w polskich organizacjach i stanie się elementem długotrwałego procesu służącego wypromowaniu idei Zarządzania Różnorodnością w Polsce.
 
W ramach projektu odbędą się dwie edycje Barometru Różnorodności – badania, które pozwoli przyjrzeć się, czy zarządzanie różnorodnością staje się coraz bardziej popularne w Polsce i czy działania podejmowane przez firmy idą we właściwym, z punktu widzenia lepszego wykorzystania grup dotychczas defaworyzowanych na rynku pracy, kierunku. Pierwsza edycja Barometru odbyła się w lipcu-sierpniu 2013 r, druga planowana jest na kwiecień-maj 2014 r.
Aktualności !

ZAPRASZAMY NA GALĘ RÓŻNORODNOŚCI!

Serdecznie zapraszamy na Galę Różnorodności, która odbędzie się 26 listopada 2013 o godz. 18:00 w gmachu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Głównym celem spotkania będzie prezentacja Raportu z I edycji Barometru Różnorodności, pierwszego ogólnopolskiego badania firm wskaźnikiem Diversity Index oraz dyskusja nad wykorzystaniem przez przedsiębiorców i przedsiębiorczynie różnorodnego potencjału pracowników i pracownic.

 

RYNEK PRACY RÓWNY DLA WSZYSTKICH?

Czy rynek pracy jest równy dla wszystkich? Obejrzyj nasz nowy spot informacyjny!

 

JAK POLSKIE FIRMY ZARZĄDZAJĄ RÓŻNORODNOŚCIĄ? RAPORT Z BAROMETRU RÓŻNORODNOŚCI

Chcąc się przekonać, czy i w jaki sposób polskie firmy wykorzystują różnorodny potencjał pracowników, Konfederacja Lewiatan przeprowadziła Barometr Różnorodności – pierwsze ogólnopolskie badanie firm wskaźnikiem Diversity Index, służącym do kompleksowej analizy zarządzania różnorodnością w przedsiębiorstwie.

 

PRZEBADAJ SWOJĄ FIRMĘ WSKAŹNIKIEM DIVERSITY INDEX!

Zapraszamy do skorzystania z innowacyjnego narzędzia Diversity Index, które pozwoli zbadać Państwa firmę pod kątem zarządzania różnorodnością! Skorzystanie z narzędzie jest całkowicie bezpłatne.
 
 
 

Serwis internetowy Diversity Index używa cookies i podobnych technologii. Więcej informacji w Polityka cookies

^ Wróć na górę