Kategorie !

Pobierz wskaźnik DIVERSITY INDEX

Przewodnik po zarządzaniu różnorodnością

 colagela pure cena

Warto przeczytać !

Zatrudnienie osób niepełnosprawnych wyzwaniem dla polskiego biznesu

Do 2030 roku polski rząd planuje zwiększyć poziom zatrudnienia osób niepełnosprawnych o 20-30 punktów procentowych – w szczególności na otwartym rynku pracy. To oznacza, że firmy już teraz powinny planować w swoich strategiach HR-owych narzędzia, dzięki którym będą mogły wykorzystać potencjał osób niepełnosprawnych. Główne czynniki przesądzające o zatrudnieniu tych osób, to przede wszystkim korzyści finansowe związane z nieopłaceniem składki na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) i uzyskaniem dofinansowania – to główne wioski z analizy tematycznej "Nieobecni na rynku pracy", przygotowanej przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

czytaj więcej...

Dodany: 10 września 2013 Kategoria: Ogólne

Mikobelle
Innowacyjny balsam dla ochrony włosów!
https://www.uia.archi/hu/mikobelle-velemeny-a-termeszetes-hajbalzsamrol/Raport Komisji Europejskiej Gendered Innovations – How Gender Analysis Contributes to Research

Zapraszamy do zapoznania się z raportem Komisji Europejskiej pn. "Gendered Innovations – How Gender Analysis Contributes to Research”.

czytaj więcej...

Dodany: 3 września 2013 Kategoria: Ogólne

TACY SAMI - nowy cykl dokumentalny TVP 1 o aktywizacji zawodowej kobiet

TVP1 już w sierpniu zaprasza na nowy cykl dokumentalny pod tytułem „Tacy Sami”. W 13. odcinkach widzowie poznają historie kobiet, które po dłuższej przerwie wracają na rynek pracy. Emisja premierowego odcinka serii 12 sierpnia o godz. 13.25.

czytaj więcej...

Dodany: 26 lipca 2013 Kategoria: Ogólne

Różnorodność rzeczywiście procentuje - badanie Think Tank

Pracownice i pracownicy z firm i instytucji wspierających różnorodność czują wyższą satysfakcję zawodową niż Ci, których organizacje różnorodności nie wspierają. Zdecydowana większość badanych dostrzega korzyści z budowania zespołów różnorodnych pod względem płci i wieku. Wskazują m.in. na szerszą perspektywę w procesie rozwiązywania problemów, lepszą atmosferę pracy, wyższą kreatywność zespołów oraz możliwość transferu wiedzy. To główne wnioski, płynące z czerwcowego badania Think Tank dot. rozwoju zawodowego kobiet i mężczyzn.

czytaj więcej...

Dodany: 23 lipca 2013 Kategoria: Ogólne

USA: Transseksualne kobiety wygrały procesy o dyskryminację w miejscu pracy dzięki ustawie o prawach obywatelskich

Pierwszy raz w historii władze federalne USA popierają transseksualne pracowniczki, które mówią, że były dyskryminowane ze względu na swoją tożsamość płciową. Tekst Sunnivie Brydum z Codziennika Feministycznego.

czytaj więcej...

Dodany: 22 lipca 2013 Kategoria: Ogólne

Prace nad krajowym programem ws. równego traktowania dobiegają końca

Pełnomocniczka rządu ds. równego traktowania Agnieszka Kozłowska-Rajewicz kończy prace nad Krajowym Programem Działań na rzecz Równego Traktowania. To nie jest program działalności mojego biura, ale program działań całego rządu - podkreśla w rozmowie z PAP.

czytaj więcej...

Dodany: 22 lipca 2013 Kategoria: Ogólne

Bochniarz: Wyślijmy prezesów na tacierzyński

Zwykle w źle zarządzanych firmach ciąża jest zagrożeniem. To właśnie tu szefowie twierdzą, że wydłużone urlopy macierzyńskie czy tacierzyńskie są dla nich ryzykowne - mówi Henryka Bochniarz, prezydent Konfederacji Lewiatan. Rozmawia Agnieszka Kublik z "Gazety Wyborczej".

czytaj więcej...

Dodany: 9 lipca 2013 Kategoria: Ogólne

Młodzi i seniorzy założyli kawiarnię

Smak babcinej szarlotki, aromatyczny zapach robionego przez nią kompotu, a wszystko w otoczeniu nowoczesnego designu. To właśnie efekt wzajemnego szacunku, cierpliwości i zrozumienia artystów i kucharzy niemal trzech pokoleń.

czytaj więcej...

Dodany: 24 czerwca 2013 Kategoria: Ogólne

Kobiety w Sodexo

W Polsce kobiety stanowią w Sodexo 60% osób zatrudnionych w Sodexo, z czego 47% to Menedżerki, a 50% Dyrektorki. 8 marca 2013 roku Sodexo obchodzi Międzynarodowy Dzień Kobiet na całym świecie, aby podkreślić osiągnięcia kobiet w różnych dziedzinach życia. Sodexo jest przekonane, że dobre samopoczucie ludzi jest kluczowym źródłem wydajności i postępu zarówno firm, jak i osób prywatnych.

czytaj więcej...

Dodany: 8 marca 2013 Kategoria: Ogólne

Nie pisze, nie mówi, pracuje

Przedszkolaki mają po 15, 16 lat. Ich opiekun dopiero cztery lata temu sam skończył przedszkole. Nie ma w Polsce drugiego takiego pracownika. Polecamy artykuł autorstwa Wojciecha Karpieszuka ("Gazeta Wyborcza") o 29-letnim Kubie Łozińskim, pracowniku warszawskiego Przedszkola Specjalnego nr 213. Świetny przykład zarządzania różnorodnością w praktyce.

czytaj więcej...

Dodany: 17 stycznia 2013 Kategoria: Ogólne

pokaż: 10 25 50 wszystkie
wyświetlane od: 31 do: 40 | strona: 123456
 

Serwis internetowy Diversity Index używa cookies i podobnych technologii. Więcej informacji w Polityka cookies

^ Wróć na górę