ZAPRASZAMY NA GALĘ RÓŻNORODNOŚCI!

Serdecznie zapraszamy na Galę Różnorodności, która odbędzie się 26 listopada 2013 o godz. 18:00 w gmachu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Głównym celem spotkania będzie prezentacja Raportu z I edycji Barometru Różnorodności, pierwszego ogólnopolskiego badania firm wskaźnikiem Diversity Index oraz dyskusja nad wykorzystaniem przez przedsiębiorców i przedsiębiorczynie różnorodnego potencjału pracowników i pracownic.
 
W spotkaniu udział wezmą przedstawiciele i przedstawicielki biznesu oraz organizacji i instytucji, które na co dzień zajmują się tematem różnorodności. Mamy nadzieję, że spotkanie to będzie przyczynkiem do szerszej dyskusji nt. zarządzania różnorodnością w polskich firmach.
 
Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu Diversity Index, koordynowanego przez Konfederację Lewiatan. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
 
 
Zarządzanie różnorodnością to temat, który coraz bardziej interesuje przedsiębiorców i przedsiębiorczynie. Pracodawcy i pracodawczynie dostrzegają korzyści wynikające z wprowadzenia polityki zarządzania różnorodnością, jakimi są m.in. większa lojalność osób zatrudnionych, większa kreatywność zespołów, innowacyjność działania, lepsza odporność firmy na kryzys czy wyższa rentowność.
 
Chcąc się przekonać, czy i w jaki sposób polskie firmy wykorzystują różnorodny potencjał pracowników, Konfederacja Lewiatan przeprowadziła Barometr Różnorodności - pierwsze ogólnopolskie badanie firm wskaźnikiem Diversity Index, służącym do kompleksowej analizy zarządzania różnorodnością w przedsiębiorstwie.
 
Podczas Gali Różnorodności zaprezentujemy raport z badania, będziemy także dyskutować o możliwościach, jakie otwierają się przed firmami, które wprowadzą do swojej polityki elementy zarządzania różnorodnością oraz dlaczego coraz częściej to nie produkty świadczą o przewadze konkurencyjnej firmy, ale przede wszystkim zaangażowany zespół, który z pasją realizuje cele.
 
Serdecznie zapraszam,
Henryka Bochniarz 
 

Wstęp na Galę Różnorodności tylko z zaproszeniami. Żeby dostać zaproszenie, prosimy o wysłanie maila na adres: diversityindex@konfederacjalewiatan.pl. Udział jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Serwis internetowy Diversity Index używa cookies i podobnych technologii. Więcej informacji w Polityka cookies

^ Wróć na górę