Archiwum: !

RUSZA OGÓLNOPOLSKA ANKIETA NA TEMAT NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI NA RYNKU PRACY

Jakie bariery napotykają pracownicy z niepełnosprawnością? Dlaczego pracodawcy boją się ich zatrudniać? Już niedługo obie grupy będą mogły skonfrontować swoje opinie na temat rynku pracy. Wszystko to dzięki rozpoczynającemu się właśnie badaniu „Pracodawca na TAK”.

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

II GALA RÓŻNORODNOŚCI PODSUMOWANIEM REALIZACJI PROJEKTU DIVERSITY INDEX

Co dalej z różnorodnością? - odpowiedzi na to pytanie, a także podsumowaniu całego projektu Diversity Index, poświęcona została II Gala Różnorodności, która odbyła się 27 maja 2014r. w Centrum Nauki Kopernik. 

 

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

POTENCJAŁ RÓŻNORODNOŚCI - ODKRYWAMY FAKTY, DEMASKUJEMY MITY, relacja z panelu na VI Kongresie Kobiet

Mimo coraz częstszego wprowadzania rozwiązań z zakresu zarządzania różnorodnością w polskich przedsiębiorstwach, w świadomości społecznej wciąż funkcjonują obiegowe przekonania dotyczące praw pracowników i pracownic, które niejednokrotnie są niezgodne z obowiązującym stanem prawnym. Przeciwdziałaniu tego typu mitom, jak również ukazywaniu dobrych praktyk przedsiębiorstw, poświęcone zostało spotkanie „Potencjał różnorodności - odkrywamy fakty, demaskujemy mity”, które odbyło się 9 maja w ramach VI Kongresu Kobiet.

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

V SPOTKANIE RADY RÓŻNORODNOŚCI NA VI KONGRESIE KOBIET - relacja

V spotkanie Rady Różnorodności odbyło się 9 maja 2014 r. w Pałacu Kultury i Nauki w ramach VI Kongresu Kobiet. Posiedzenie Rady było poświęcone tematyce godzenia życia zawodowego i prywatnego. 

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

SPOTKANIE „RÓWNOŚĆ W ADMINISTRACJI, RÓŻNORODNOŚĆ W BIZNESIE” – PREZENTACJA INNOWACYJNYCH NARZĘDZI WSPIERAJĄCYCH WYKORZYSTANIE POTENCJAŁU PRACOWNIKÓW

4 kwietnia 2014 roku odbyło się w Warszawie seminarium poświęcone problematyce równych szans w miejscu pracy oraz zarządzaniu różnorodnością. Spotkanie zostało zorganizowane przez Konfederację Lewiatan, Fundację Feminoteka oraz Centrum Projektów Europejskich – Krajową Instytucję Wspomagającą. 

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

IV SPOTKANIE RADY RÓŻNORODNOŚCI

4 kwietnia 2014 odbyło się IV spotkanie Rady Różnorodności przy Konfederacji Lewiatan. Tym razem posiedzenie Rady zostało poświęcone zarządzaniu wiekiem.

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

POD PATRONATEM DIVERSITY INDEX: Magazynier? Byle nie był z bloku, czyli jak walczyć ze stereotypem

Co jest gwarancją sukcesu w firmie? Kreatywność, innowacyjność, szybkość reagowania na nowe wyzwania? Raczej budowa zespołu, który potrafi tak pracować.

Tekst Artura Kiełbasińskiego powstał w ramach cyklu Diversity Index w "Gazecie Wyborczej".

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

POD PATRONATEM DIVERSITY INDEX: Błędne koło emigracji zarobkowej

Wyjazdy za pracą to europejska tradycja, bez której wiele gospodarek nie osiągnęłoby swojej silnej pozycji. Jednak szacunek do emigrantów nie idzie w parze z tym, co wypracowali dla danego kraju. Dlaczego?

Tekst Marty Piątkowskiej powstał w ramach cyklu Diversity Index w "Gazecie Wyborczej".

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

RÓŻNORODNOŚĆ INWESTYCJĄ W ROZWÓJ! Za nami ostatnie konferencje dot. zarządzania różnorodnością w firmie w ramach projektu Diversity Index.

O zarządzaniu różnorodnością opowiadaliśmy podczas ostatnich konferencji regionalnych „Gos Biznesu: Różnorodność Inwestycją w rozwój”, które odbyły się 5 marca w Poznaniu, 6 marca we Wrocławiu, 12 marca w Łodzi i 13 marca w Toruniu. Każde ze spotkań było tłumaczone na język migowy. Honorowy patronat nad cyklem konferencji objęła Pełnomocniczka Rządu do spraw Równego Traktowania, Agnieszka Kozłowska-Rajewicz.

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

DIVERSITY INDEX NA HR FACTOR

Zapraszamy na IV edycję HR FACTOR – Forum Nowoczesnych Menedżerów HR, która odbędzie się 18 marca 2014 w Warszawie. HR FACTOR to spotkanie menedżerów praktyków odpowiedzialnych za kreowanie i realizację polityki personalnej w swoich organizacjach. Podczas konferencji omówimy współczesne wyzwania, jakie stoją przed działami HR, najnowsze trendy i narzędzia wspomagające procesy zarządzania ludźmi. Diversity Inded jest Partnerem Głównym wydarzenia.

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia
pokaż: 10 25 wszystkie
wyświetlane od: 1 do: 10 | strona: 1234
 

Serwis internetowy Diversity Index używa cookies i podobnych technologii. Więcej informacji w Polityka cookies

^ Wróć na górę