Archiwum: !

Diversity Day czyli wszystko o wyższości różnorodności

25 października br. we Wrocławiu odbył się pierwszy na Dolnym Śląsku Diversity Day - konferencja i targi poświecone zarządzaniu różnorodnością. Wydarzenie organizowane było przez Agencję Rozwoju Innowacji SA i Dolnośląski Związek Pracodawców w ramach projektu ‘Społeczność Diversity’. Podczas Dnia Różnorodności prezentowany był także projekt Diversity Index.

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

ZAPRASZAMY NA DIVERSITY DAY DO WROCŁAWIA

Diversity Day to ciekawe i pierwsze tego typu wydarzenie na Dolnym Śląsku: połączenie prelekcji ekspertów Zarządzania Różnorodnością z targami wystawców. Firmy wdrażające ideę ZR, dzielić się tu będą ze wszystkimi swoim doświadczeniem. Inicjatorem i organizatorem spotkania jest Społeczność Diversity. Diversity Day odbędzie się 25 października br. w Hotelu Mercure we Wrocławiu.

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

DRUGIE SPOTKANIE RADY RÓŻNORODNOŚCI

9 października br. po raz drugi zebrała się Rada Różnorodności, ustanowiona przy Konfederacji Lewiatan w ramach projektu Diversity Index. Wiodącym tematem spotkania była sytuacja cudzoziemców na polskim rynku pracy. 

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

KOMITET STAŁY RADY MINISTRÓW PRZYJĄŁ KRAJOWY PROGRAM DZIAŁAŃ NA RZECZ RÓWNEGO TRAKTOWANIA

Komitet Stały Rady Ministrów przyjął Krajowy Program Działań na rzecz Równego Traktowania. To pierwszy rządowy, strategiczny dokument dotyczący polityki równego traktowania w Polsce - mówi pełnomocniczka rządu ds. równego traktowania Agnieszka Kozłowska-Rajewicz.

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

JAK RÓŻNORODNOŚĆ W ZATRUDNIENIU MOŻE ZMIENIĆ GOSPODARKĘ? - RELACJA Z EFNI 2013

Pojęcie różnorodności łączy w sobie wiele aspektów odmienności między poszczególnymi podmiotami takich jak: płeć, rasa, wiek, wykształcenie, umiejętności itp. Wykorzystanie różnorodności stwarza szanse rozwoju gospodarczego, będąc źródłem innowacji i kreatywności, a świadomość jej istnienia jest niezbędna jeśli myślimy o przyszłości Europy. Relacja z panelu dyskusyjnego Europejskiego Forum Nowych Idei (25-27 IX 2020) "Jak różnorodność w zatrudnieniu może zmienić gospodarkę".

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

PRZEBADAJ SWOJĄ FIRMĘ WSKAŹNIKIEM DIVERSITY INDEX!

Zapraszamy do skorzystania z innowacyjnego narzędzia Diversity Index, które pozwoli zbadać Państwa firmę pod kątem zarządzania różnorodnością! Skorzystanie z narzędzie jest całkowicie bezpłatne.
 

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

DIVERSITY INDEX NA KONFERENCJI O PRZEDSIĘBIORCZOŚCI KOBIET

Przedsiębiorczość kobiet kojarzy się raczej z pojedynczymi sukcesami małych i średnich firm niż z budową innowacyjnej gospodarki. Tymczasem, jak wskazują doświadczenia wielu krajów, polityka systemowego wsparcia dla przedsiębiorczości kobiet ma pozytywny wpływ na poziom kreatywności i konkurencyjności gospodarki. Konferencja zorganizowana jest pod patronatem Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego i we współpracy z organizacją szwedzką WINNET i partnerami projektu dla krajów Bałtyckich Baltic Sea Region Platform for Gender and Economic Growth.

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

POBIERZ WSKAŹNIK DIVERSITY INDEX I WEŹ UDZIAŁ W BAROMETRZE RÓŻNORODNOŚCI!

Serdecznie zapraszamy do udziału w Barometrze Różnorodności – ogólnopolskim badaniu firm wskaźnikiem Diversity Index. Każda firma, która wypełni ankietę, będzie miała dostęp do wyników ogólnopolskiego badania dotyczącego zarządzania różnorodnością, a także będzie mogła porównać swój indywidualny wynik z innymi podmiotami tej samej wielkości, z branży czy regionu. Na Państwa zgłoszenia czekamy tylko do 18 września 2013!

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

WYSPA RÓŻNORODNOŚCI NA PIKNIKU KONFEDERACJI LEWIATAN

12 lipca odbyło się doroczne spotkanie w ogrodzie Lewiatana, podczas którego został ogłoszony Manisfest Przedsiębiorców. Podczas pikniku odbył się także minihappening związany z projektem Diversity Index - uczestniczki i uczestnicy spotkania mogli przykleić sobie etykietkę związaną z ich pracą. 

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

POWSTAŁA RADA RÓŻNORODNOŚCI

Zarządzanie różnorodnością to temat, który w coraz większym stopniu zaczyna interesować polskich przedsiębiorców i polskie przedsiębiorczynie. Wychodząc naprzeciw potrzebie synchronizacji aktywności w tym obszarze oraz stworzenia miejsca dialogu w Konfederacji Lewiatan powołano Radę Różnorodności, która 28 czerwca br. zainaugurowała swoją działalność. W jej skład weszli przedstawiciele i przedstawicielki biznesu, organizacji pracodawców, mediów, administracji publicznej i organizacji pozarządowych. 

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia
pokaż: 10 25 50 wszystkie
wyświetlane od: 31 do: 40 | strona: 12345678
 

Serwis internetowy Diversity Index używa cookies i podobnych technologii. Więcej informacji w Polityka cookies

^ Wróć na górę