Archiwum: !

ZAPRASZAMY NA KONFERENCJE DIVERSITY INDEX!

Zapraszamy na cztery ostatnie konferencje "Głos Biznesu: Różnorodność inwestycją w rozwój". O korzyściach wynikających z zarządzania różnorodnością będziemy dyskutować w Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi i Toruniu. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Pełnomoczniczka Rządu do spraw Równego Traktowania, Agnieszka Kozłowska-Rajewicz. Spotkanie będzie tłumaczone na jęz. migowy.

Na wszystkie spotkania wstęp wolny!

 

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

MIGAM.PL - WARTO SPEŁNIAĆ MARZENIA!

Przemek Kuśmierek wymyślił technologię, która może ułatwić życie 70 mln niesłyszących na całym świecie. Jego pomysłem zachwycają się inwestorzy za granicą. Ci w Polsce radzą mu, żeby "zostawił głuchych".
 
Polecamy reportaż o ekipie Migam.pl, z którą będziemy mieć przyjemność współpracować w ramach naszych marcowych debat regionalnych. Szczegóły juz wkrótce!

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

LIST OTWARTY DO PRZEWODNICZĄCEGO KOMITETU NAUK PEDAGOGICZNYCH PAN W SPR. RÓWNOŚCIOWEGO PRZEDSZKOLA

Publikujemy list otwarty do prof. Bogusława Śliwerskiego – Przewodniczącego Komitetu Nauk Pedagogicznych PAN w sprawie „Równościowego przedszkola”. Zgadzamy się, że opinia Komitetu Nauk Pedagogicznych PAN na temat „Równościowego przedszkola” jest nieuczciwa i metodologicznie nierzetelna. Kilkadziesiąt organizacji pozarządowych i grup nieformalnych zachęca Komitet Nauk Pedagogicznych PAN do wypracowania i promowania jeszcze lepszych materiałów równościowych.

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

Dyskryminacja cudzoziemców w Polsce - zaproszenie na konferencję

Instytut Spraw Publicznych oraz Stowarzyszenie Interwencji Prawnej zaprasza do udziału w konferencji: Dyskryminacja cudzoziemców w Polsce? – konteksty prawne, społeczne i ekonomiczne, która odbędzie się 16 grudnia 2013 r. w Centrum Konferencyjnym Zielna (sala Wystawowa, p. V), ul. Zielna 37 w Warszawie.

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

GALA RÓŻNORODNOŚCI ZA NAMI!

26 listopada br. w gmachu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się Gala Różnorodności, podsumowująca wyniki I edycji Barometru Różnorodności - pierwszego ogólnopolskiego badania firm wskaźnikiem Diversity Index, służącym do kompleksowej analizy zarządzania różnorodnością w przedsiębiorstwie. 

 

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

JAK POLSKIE FIRMY ZARZĄDZAJĄ RÓŻNORODNOŚCIĄ? RAPORT Z BAROMETRU RÓŻNORODNOŚCI

Chcąc się przekonać, czy i w jaki sposób polskie firmy wykorzystują różnorodny potencjał pracowników, Konfederacja Lewiatan przeprowadziła Barometr Różnorodności – pierwsze ogólnopolskie badanie firm wskaźnikiem Diversity Index, służącym do kompleksowej analizy zarządzania różnorodnością w przedsiębiorstwie.

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

RYNEK PRACY RÓWNY DLA WSZYSTKICH?

Czy rynek pracy jest równy dla wszystkich? Obejrzyj nasz nowy spot informacyjny!

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

ZDECYDUJ SIĘ NA INNOWACJĘ!

Prezentacja przedsięwzięć innowacyjnych oraz współpracy ponadnarodowej w obszarach zatrudnienia i integracji społecznej, edukacji i szkolnictwa wyższego, adaptacyjności oraz dobrego rządzenia – to cel konferencji „Zdecyduj się na Innowację!”, która odbędzie się 14 listopada 2013 r. w Warszawie. Konferencja połączona jest z targami wystawienniczymi. Nie zabraknie na nim projektu Diversity Index!

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

PRAKTYCZNIE O RÓŻNORODNOŚCI I ZMIANIE SPOŁECZNEJ

Magazyn „CR Navigator” oraz Henkel Polska zapraszają na spotkanie „Innowacyjny potencjał różnorodności”, które odbędzie się 7 listopada w warszawskim Barze Studio. Podczas wydarzenia zapraszamy do wysłuchania międzysektorowego panelu dyskusyjnego i prelekcji zaproszonych specjalistów. Wśród nich będzie Małgorzata Lelińska - ekspertka z Konfederacji Lewiatan, współtwórczyni projektu Diversity Index.

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

Różnorodność w Banku BPH

Bank BPH od lat prowadzi swoją działalność w duchu promowania różnorodności – doceniania indywidualnego potencjału pracowników i wyrównywania szans.  W Banku BPH realizowane są liczne inicjatywy rozwojowe dla kobiet.

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia
pokaż: 10 25 50 wszystkie
wyświetlane od: 21 do: 30 | strona: 12345678
 

Serwis internetowy Diversity Index używa cookies i podobnych technologii. Więcej informacji w Polityka cookies

^ Wróć na górę