Archiwum: !

RUSZA OGÓLNOPOLSKA ANKIETA NA TEMAT NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI NA RYNKU PRACY

Jakie bariery napotykają pracownicy z niepełnosprawnością? Dlaczego pracodawcy boją się ich zatrudniać? Już niedługo obie grupy będą mogły skonfrontować swoje opinie na temat rynku pracy. Wszystko to dzięki rozpoczynającemu się właśnie badaniu „Pracodawca na TAK”.

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

II GALA RÓŻNORODNOŚCI PODSUMOWANIEM REALIZACJI PROJEKTU DIVERSITY INDEX

Co dalej z różnorodnością? - odpowiedzi na to pytanie, a także podsumowaniu całego projektu Diversity Index, poświęcona została II Gala Różnorodności, która odbyła się 27 maja 2014r. w Centrum Nauki Kopernik. 

 

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

II GALA RÓŻNORODNOŚCI - ZAPRASZAMY!

27 maja 2014r. o godz. 18:00 w warszawskim Centrum Konferencyjnym Centrum Nauki rozpocznie się II Gala Różnorodności, podsumowująca wyniki II Barometru Róznorodności i wieńcząca realizacje projektu Diversity Index. Zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu!

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

POTENCJAŁ RÓŻNORODNOŚCI - ODKRYWAMY FAKTY, DEMASKUJEMY MITY, relacja z panelu na VI Kongresie Kobiet

Mimo coraz częstszego wprowadzania rozwiązań z zakresu zarządzania różnorodnością w polskich przedsiębiorstwach, w świadomości społecznej wciąż funkcjonują obiegowe przekonania dotyczące praw pracowników i pracownic, które niejednokrotnie są niezgodne z obowiązującym stanem prawnym. Przeciwdziałaniu tego typu mitom, jak również ukazywaniu dobrych praktyk przedsiębiorstw, poświęcone zostało spotkanie „Potencjał różnorodności - odkrywamy fakty, demaskujemy mity”, które odbyło się 9 maja w ramach VI Kongresu Kobiet.

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

V SPOTKANIE RADY RÓŻNORODNOŚCI NA VI KONGRESIE KOBIET - relacja

V spotkanie Rady Różnorodności odbyło się 9 maja 2014 r. w Pałacu Kultury i Nauki w ramach VI Kongresu Kobiet. Posiedzenie Rady było poświęcone tematyce godzenia życia zawodowego i prywatnego. 

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

VI KONGRES KOBIET: Potencjał różnorodności – odkrywamy fakty, demaskujemy mity

Jakich błędów unikać, wspierając różnorodność w firmie? Jak postępować, by nie łamać prawa i nie narażać pracowników/pracownic na dyskryminację? Zapraszamy na panel połączony z interaktywnym quizem! Czekamy na Was 9 maja o godz. 17:45 w Sali Kruczkowskiego w Pałacu Kultury i Nauki. 

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

V SPOTKANIE RADY RÓŻNORODNOŚCI NA VI KONGRESIE KOBIET

Serdecznie zapraszamy na V spotkanie Rady Różnorodności, które tym razem odbędzie się 9 maja 2014 na VI Kongresie Kobiet w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Temat spotkania - work liife balance, czyli jak pogodzić życie zawodowe z prywatnym. Wstęp wolny, wystarczy się tylko zarejestrować na stronie www.kongreskobiet.pl. 

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

POLECAMY: PROJEKT "SPRÓBUJMY SIĘ ZROZUMIEĆ"

W imieniu Centrum Badawczo-Rozwojowego DOBRE KADRY, zapraszamy do współpracy przy realizacji działań, które przyczynią się do zwiększenia różnorodności w miejscu pracy poprzez zatrudnianie osób niesłyszących.
 

czytaj więcej...
Kategoria: Zaproszenia

SPOTKANIE „RÓWNOŚĆ W ADMINISTRACJI, RÓŻNORODNOŚĆ W BIZNESIE” – PREZENTACJA INNOWACYJNYCH NARZĘDZI WSPIERAJĄCYCH WYKORZYSTANIE POTENCJAŁU PRACOWNIKÓW

4 kwietnia 2014 roku odbyło się w Warszawie seminarium poświęcone problematyce równych szans w miejscu pracy oraz zarządzaniu różnorodnością. Spotkanie zostało zorganizowane przez Konfederację Lewiatan, Fundację Feminoteka oraz Centrum Projektów Europejskich – Krajową Instytucję Wspomagającą. 

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia

IV SPOTKANIE RADY RÓŻNORODNOŚCI

4 kwietnia 2014 odbyło się IV spotkanie Rady Różnorodności przy Konfederacji Lewiatan. Tym razem posiedzenie Rady zostało poświęcone zarządzaniu wiekiem.

czytaj więcej...
Kategoria: Wydarzenia
pokaż: 10 25 50 wszystkie
wyświetlane od: 1 do: 10 | strona: 12345678
 

Serwis internetowy Diversity Index używa cookies i podobnych technologii. Więcej informacji w Polityka cookies

^ Wróć na górę